REKLAMA
Znaleziono 1457 wyników
[Dolny Śląsk] Będzie kolejna wielka inwestycja z branży motoryzacyjnej?artykuł
Pokaż artykuł
[Dolny Śląsk] Będzie kolejna wielka inwestycja z branży motoryzacyjnej?
Inwestor z Chin chce wybudować na Dolnym Śląsku wielką fabrykę akumulatorów do samochodów elektryczn...
Wrocław: Będzie nadbudowa zabytkowej kamienicy na Starym Mieście? Tego chce inwestorartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Będzie nadbudowa zabytkowej kamienicy na Starym Mieście? Tego chce inwestor
Ponadstuletni budynek znajdujący się przy zbiegu ulic Kazimierza Wielkiego i Krupniczej czeka metamo...
Jelcz-Laskowice: Toyota stawia na Dolny Śląsk i dalej inwestujeartykuł
Pokaż artykuł
Jelcz-Laskowice: Toyota stawia na Dolny Śląsk i dalej inwestuje
Japoński potentat motoryzacyjny – Toyota nadal stawia na rozwój w Polsce, a konkretnie na...
Wielka inwestycja niemieckiej firmy Viessmann w Legnicyartykuł
Pokaż artykuł
Wielka inwestycja niemieckiej firmy Viessmann w Legnicy
Niemiecka firma Viessmann po raz kolejny inwestuje w Legnicy. Wybuduje w tym dolnośląskim mieście no...
Dolny Śląsk: Electrolux rozbudowuje fabrykę kuchenek w Świdnicyartykuł
Pokaż artykuł
Dolny Śląsk: Electrolux rozbudowuje fabrykę kuchenek w Świdnicy
W lipcu tego roku Electrolux rozpoczął rozbudowę świdnickiej fabryki kuchenek, która zostanie powięk...
Nowa Drożdżowniainwestycja
Pokaż inwestycję
Nowa Drożdżownia
Kraków, Podgórze, Drożdżowa
Muzeum Fabryki Czekolady E.Wedelinwestycja
Pokaż inwestycję
Muzeum Fabryki Czekolady E.Wedel
Warszawa, Praga-Południe, Wedla Emila
 Niemiecka firma GKM Siebtechnik wybuduje fabrykę przesiewaczy w woj. mazowieckimartykuł
Pokaż artykuł
Niemiecka firma GKM Siebtechnik wybuduje fabrykę przesiewaczy w woj. mazowieckim
Kolejna zagraniczna inwestycja w województwie mazowieckim. Tym razem w Iłży pod Radomiem. Na terenie tamtejszej podstrefy SSE Starachowice swoją inwestycję zrealizuje niemiecka firma GKM Siebtechnik, światowy lider w przesiewie precyzyjnym iultraprecyzyjnym.
[Dolny Śląsk] Koreańczycy zainwestują w Dzierżoniowie. Wybudują fabrykę części do akumulatorów zasilających auta elektryczne!artykuł
Pokaż artykuł
[Dolny Śląsk] Koreańczycy zainwestują w Dzierżoniowie. Wybudują fabrykę części do akumulatorów zasilających auta elektryczne!
Kolejna, duża inwestycja z branży automotive na Dolnym Śląsku! Jak donosi jedna z największych połud...
Amerykańska firma RTP otworzy fabrykę we Wrocławiuartykuł
Pokaż artykuł
Amerykańska firma RTP otworzy fabrykę we Wrocławiu
Amerykańska firma z branży materiałowej RTP Co. zdecydowała się na inwestycję w Polsce. Wybór padł n...
Łódź: Vision Development kupił dawną fabrykę Henryka Wyssaartykuł
Pokaż artykuł
Łódź: Vision Development kupił dawną fabrykę Henryka Wyssa
Obiekt położony jest przy ulicy Kopernika 15. Prace nad nowym projektem dewelopera mają rozpocząć si...
Wspólna inwestycja Tetra Pak i Stora Enso. Firmy uruchomiły w Ostrołęce ośrodek do recyklingu kartonów po napojachartykuł
Pokaż artykuł
Wspólna inwestycja Tetra Pak i Stora Enso. Firmy uruchomiły w Ostrołęce ośrodek do recyklingu kartonów po napojach
Najnowsza linia w polskim zakładzie produkcyjnym Stora Enso potroi roczne moce przerobowe recyklingu kartonów po płynnej żywności w Polsce. Inwestycja zwiększy potencjał do recyklingu całego wolumenu kartonów po napojach sprzedawanych w kraju i dodatkowych wolumenów z Europy Środkowo-Wschodniej. Linia pozwala zatrzymać w obiegu wysokiej jakości materiały i zmniejszać wykorzystanie surowców dzięki przetworzeniu zużytych opakowań.
Rozwój CTPark Zabrze. Startuje budowa hali ZABR02artykuł
Pokaż artykuł
Rozwój CTPark Zabrze. Startuje budowa hali ZABR02
Firma CTP Polska rozpoczęła budowę nowego obiektu wchodzącego w skład kompleksu CTPark Zabrze. W ramach realizacji kolejnego etapu parku biznesowego, hali ZABR02, deweloper dostarczy na śląski rynek około 11,2 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni produkcyjnej. Zakończenie budowy planowane jest na koniec listopada 2024 roku.
W fabryce Baltic Towers w Gdańsku powstała pierwsza w Polsce sekcja wieży offshoreartykuł
Pokaż artykuł
W fabryce Baltic Towers w Gdańsku powstała pierwsza w Polsce sekcja wieży offshore
W Gdańsku, w nowoczesnym zakładzie Baltic Towers, odbyła się uroczystość wyprodukowania pierwszej w Polsce sekcji wieży offshore - wydarzenie o przełomowym znaczeniu dla krajowego przemysłu i rozwoju morskiej energetyki wiatrowej. Agencję Rozwoju Przemysłu S.A. reprezentowała podczas wydarzenia Wiceprezes Ilona Deręgowska, podkreślając znaczenie instytucji w budowie krajowego łańcucha dostaw i wspieraniu transformacji energetycznej. Jako współudziałowiec projektu Baltic Towers, Agencja odgrywa kluczową rolę w rozwoju kompetencji polskiego przemysłu offshore wind, umacniając tym samym pozycję Polski w europejskiej gospodarce przyszłości.
Budowa wielkiego terminala gazowego FSRU wkracza w decydującą fazę [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Budowa wielkiego terminala gazowego FSRU wkracza w decydującą fazę [FILM]
Coraz bliżej realizacji kolejnej wielkiej, strategicznej inwestycji dla naszego kraju. Powstanie nowy terminal gazowy FSRU (ang. Floating Storage Regasification Unit) w Zatoce Gdańskiej. To jeden ze strategicznych projektów energetycznych Polski. Koszt tej inwestycji szacowany jest na ok. 4,7 miliarda złotych.
Terminal FSRU – nowy punkt wejścia gazu do Polski. Ruszyły prace przygotowawcze pod budowę artykuł
Pokaż artykuł
Terminal FSRU – nowy punkt wejścia gazu do Polski. Ruszyły prace przygotowawcze pod budowę
Rozpoczęły się prace przygotowawcze związane z realizacją kolejnej kluczowej, strategicznej inwestycji dla Polski. W miejscu planowanej lokalizacji pierwszego w Polsce pływającego terminalu LNG GAZ-SYSTEM rozpoczął pogłębianie dna Zatoki Gdańskiej. To jeden z kluczowych etapów poprzedzających budowę infrastruktury nabrzeża. Prace obejmą łącznie blisko 656 tys. metrów kwadratowych akwenu.
Wydano pozwolenie na bezprecedensową w historii Polski morską inwestycję [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Wydano pozwolenie na bezprecedensową w historii Polski morską inwestycję [FILM]
Coraz bliżej realizacji kolejnej wielkiej, strategicznej inwestycji dla naszego kraju. Powstający w Gdańsku nowy terminal gazowy FSRU (ang. Floating Storage Regasification Unit) w Zatoce Gdańskiej jest jednym ze strategicznych projektów energetycznych Polski. Koszt tej inwestycji szacowany jest na ok. 4,7 miliarda złotych.
Ball Beverage Packaging EMEA zwiększy zatrudnienie w swojej fabryce w Lublinieartykuł
Pokaż artykuł
Ball Beverage Packaging EMEA zwiększy zatrudnienie w swojej fabryce w Lublinie
Jeden z największych zagranicznych inwestorów działających w Lublinie, firma Ball Beverage Packaging EMEA należąca do amerykańskiego koncernu Ball Corporation, uruchomiła w swojej fabryce w Lublinie dwa nowoczesne moduły produkujące aluminiowe wieczka puszek do napojów. Inwestycja przyczyni się do utworzenia kilkudziesięciu nowych miejsc pracy, a rozległa instalacja fotowoltaiczna na dachu budynku fabryki znacznie ograniczy ślad węglowy zakładu.
firma
Pokaż firmę
Sanbet Fabryka Betonu Wiesława Stefan Piotrowscy Sp.J.
firma
Pokaż firmę
Fabryka Kart Trefl Kraków Sp. z o.o.
REKLAMA